Aanbod Energiescan -/-30% : Energiebesparende maatregelen zijn verplicht !

Ben jij ondernemer met een eigen gebouw ? Dan ben jij  VERPLICHT om energiebesparende maatregelen te treffen*.

De regering wil energie besparen en daarom moeten ondernemers aan de bak. Tja, zo werkt dat…

Er zijn speciale maatregelen voor de Horeca(en voor elektro, metaal, autoschade, zorgsector, kantoren, scholen, kunststof, levensmiddelen, agrarische sector, transport en vervoer , sport en recreatie)

Om je de moeite en tijd van zoeken en opvragen te besparen, kùn je die Verplichte Maatregelen hier downloaden. (niet doen!)

Als je tijd over hebt en als je zelf als energie- of bouwadviseur wilt werken, kun je de lijst zèlf gaan doorspitten en zèlf een scan uitvoeren van al je bedrijfsprocessen, je gebouw en je installaties.
Dan ga je zèlf de lijst downloaden en je gaat zoeken en je afvragen wat het allemaal betekent en wat de gevolgen zijn.

Maar een slimme, efficiente ondernemer, die werkt in zijn eigen bedrijf en schakelt een deskundige in.
Je bent waarschijnlijk geen bouwkundige en je hebt geen idee van de kosten, de moeite en de kansen die je kunt benutten !

Geeft niets, je bent nu de oplossing aan het lezen !
Gedraag je als ondernemer en blijf bij je vak ! Jij hebt jouw specialisatie en ik de mijne.
Mijn specialisatie is om jou te helpen je gebouwen en mogelijkheden ten volle te benutten.

Daarom bied ik je dit aan:
Voor jou, speciaal voor jouw bedrijfspand, maak ik een energiescan  en samen kijken we naar de mogelijkheden voor je gebouw en je bedrijfsvoering, welke voordelen je er uit haalt en welke subsidies mogelijk zijn.
Ik help je, ik bespaar je werk, tijd, moeite en frustratie.
En als tijdelijk en beperkt aanbod, krijg je bovendien 30% korting op mijn factuur ! *
* Dit is een beperkt aanbod, waarvan jaarlijks maar 30 ondernemers zoals jij kunnen profiteren.

Dus stuur me nu een email, dan kijk ik vrijblijvend en gratis naar oplossingen, waar jij en je bedrijf beter van worden !

Afspraak maken

 

 

 

*Voor sommige inrichtingen is de energiebesparingsverplichting van artikel 2.15 wettelijk niet van toepassing:

  • Kleinverbruikers van energie: inrichtingen met een jaarlijks elektriciteitsverbruik van minder dan 50.000 kWh en een jaarlijks verbruik aan aardgasequivalenten van minder dan 25.000 m3

Dus als je weinig elektriciteit EN weinig gas verbruikt , hoef je geen maatregelen te nemen.